| تضمین | یک سال |
|---|---|
| کنترل | CNC |
| موتور اصلی | 11KW-15KW |
| علامت تجاری | شیاندا |
| درجه چرخش | 360 درجه (اختیاری |
| تایپ کنید | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| کد Hs | 84641090 |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| مشخصات | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| ولتاژ منبع | 380 ولت |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| فاصله برش | 1750 میلی متر |
| وزن ناخالص | 3000 کیلوگرم |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
| موتور اصلی | 45 کیلووات |
| زاویه چرخش میز کار | 0-90 درجه / 0-360 درجه |
|---|---|
| سرعت برش | سرعت بالا |
| دقت برش | دقت بالا |
| اندازه چرخ دستی | 3200 * 2000 میلی متر |
| موتور اصلی | 15/18.5 کیلو وات |
| نام محصول | ماشین تراش سیم الماس برش دقیق بالا |
|---|---|
| مدل | CTS-3500-18/21/22FW |
| درجه چرخش | 360 درجه |
| مزیت | با راندمان بالا زمان طولانی عمر ، راندمان کار بالا ، گوجه فرنگی بالا ، برش سریع ، 38 سال تجربه |
| استفاده | کارگاه های ساخت سنگی |
| نام | درجه چرخش ۳۶۰ درجه CNC Diamond Wire Saw Machine بهره وری تولید |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| زاویه چرخش | 360 درجه |
| حداکثر اندازه پردازش | 3500*3500*1800mm/3500*3500*2100mm |
| اندازه چرخ دستی | 1800*2000mm/2000*2500mm |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
|---|---|
| حداکثر اندازه پردازش | 3500*3500*2100 |
| ابعاد میز کار | 2000*2500 |
| مصرف آب | 6 متر مکعب در ساعت |
| موتور اصلی | 15 کیلو وات |
| مدل | ST-1T |
|---|---|
| درجه | A-GRADE، درخواست مشتری |
| کلمات کلیدی | جرثقیل یک بازوی |
| وزن بلند کردن حداکثر | 1000 کیلوگرم (سفارشی) |
| استفاده | سنگ بلند کردن |
| مدل | ST-1T |
|---|---|
| درجه | A-GRADE، درخواست مشتری |
| کلمات کلیدی | جرثقیل یک بازوی |
| وزن بلند کردن حداکثر | 1000 کیلوگرم (سفارشی) |
| استفاده | سنگ بلند کردن |
| قطر تیغه | 350-600 میلی متر |
|---|---|
| حرکت جدول | خودکار |
| مصرف آب | 3 متر مکعب در ساعت |
| سیستم ایمنی | در دسترس |
| تضمین | 1 سال |