| قطر تیغه | 350-600 میلی متر |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Cutting Max Lifting Travel of Cutting Frame Depth | 600 میلی متر |
| حداکثر طول پردازش | 3500 میلی متر |
| موتور اصلی | 15 کیلو وات |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| کلمات کلیدی | ماشین سنگ |
| موتور اصلی | 15 کیلو وات |
| کنترل | CNC |
| زمان ضمانت | یک سال |
| حداکثر اندازه پردازش | 3400*2000*180 میلی متر |
|---|---|
| موتور اصلی | 15 کیلو وات |
| مصرف آب | 3 متر مکعب در ساعت |
| قطر تیغه | 350-600 میلی متر |
| اندازه چرخ دستی | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| قطر تیغه | 350-600 میلی متر |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 1400*3000 |
| Cutting Max Lifting Travel of Cutting Frame Depth | 400 میلی متر |
| حداکثر طول پردازش | 3000 میلی متر |
| موتور اصلی | 15 کیلو وات |
| قطر تیغه | 350-600 میلی متر |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Cutting Max Lifting Travel of Cutting Frame Depth | 600 میلی متر |
| حداکثر طول پردازش | 3500 میلی متر |
| موتور اصلی | 15 کیلو وات |
| مدل شماره | BLMM-1700MAX |
|---|---|
| کنترل | CNC |
| استفاده برای | برش خطوط پروفایل، ستون، دال ستون |
| علامت تجاری | ماشین آلات شیاندا |
| اصل و نسب | جین جیانگ، فوجیان، چین |
| قطر تیغه | 400-700 میلی متر |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 1800*3500 |
| Cutting Max Lifting Travel of Cutting Frame Depth | 600 میلی متر |
| حداکثر طول پردازش | 3500 میلی متر |
| موتور اصلی | 18.5/22 کیلووات |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| کلمات کلیدی | ماشین سنگ |
| کنترل | CNC |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| زمان ضمانت | یک سال |
| مدل شماره | CMC-3014 |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه برش CNC |
| استفاده | مهار بتونی ، گرانیت ، مرمر |
| برنامه | ماشین آلات و سخت افزار ، هنر و صنایع دستی ، ساخت و ساز ، صنعت سنگی |
| ولتاژ منبع | 380 ولت |
| مدل شماره | YHQJ-2500 |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| قابلیت برش | سرعت بالا |
| کنترل | CNC |
| حداکثر قطر سیلندر | 2500 |