| تایپ کنید | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| کد HS | 84641090 |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| مشخصات | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| ولتاژ منبع | 380 ولت |
| جزئیات تحویل | قابل مذاکره |
|---|---|
| ابعاد میز کار | 3400*2000 |
| قدرت موتور | 30 کیلو وات |
| مصرف آب | 3 متر مکعب در ساعت |
| ابعاد طرح | 6200*4000*4350 |
| طول سیم | 19.1 متر |
|---|---|
| وزن ناخالص | 10500 کیلوگرم |
| حداکثر اندازه پردازش | 3500*3500*2200 میلی متر |
| کلمات کلیدی | دستگاه سنگی |
| سرعت سیم | 20-40m/s |
| کنترل کنید | PLC |
|---|---|
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| طول سیم | 20-50 متر |
| مشخصات | 9500*6800*4700 میلی متر |
| کلمات کلیدی | دستگاه سنگی |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| ساختار انتقال | انتقال سنکرون پیچ/شفت درایو |
| مواد | برش سنگ مرمر و گرانیت |
| حداکثر اندازه پردازش | 3000×3000×1500 میلی متر، 3500×3000×1800 میلی متر و 3500×2100 میلی متر. |
| گزینه های قطر چرخ | 1600 میلی متر، 1900 میلی متر و 2200 میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| کد HS | 84641090 |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| مشخصات | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| ولتاژ منبع | 380 ولت |
| بسته حمل و نقل | بسته پلاستیکی ، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
|---|---|
| زمان گارانتی | یک سال |
| مزیت | چند کاره با کیفیت و قیمت خوب |
| سرعت پیاده روی | 0-30 متر در ساعت |
| سرعت سیم | 0-40m/s |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
|---|---|
| زمان ضمانت | یک سال |
| مزیت | چند کاره با کیفیت و قیمت خوب |
| سرعت راه رفتن | 0-30 متر در ساعت |
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| ساختار انتقال | انتقال سنکرون پیچ/شفت درایو |
| مواد | برش سنگ مرمر و گرانیت |
| حداکثر اندازه پردازش | 3000×3000×1500 میلی متر، 3500×3000×1800 میلی متر و 3500×2100 میلی متر. |
| گزینه های قطر چرخ | 1600 میلی متر، 1900 میلی متر و 2200 میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| کد Hs | 84641090 |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| مشخصات | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| ولتاژ منبع | 380 ولت |