| طول سیم | 10 متر |
|---|---|
| وزن ناخالص | 6000 کیلوگرم |
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| کلمات کلیدی | دستگاه سنگی |
| سرعت سیم | 0-40m/s |
| مواد | ریخته گری آهن |
|---|---|
| مواد برش | سنگ طبیعی/مصنوعی |
| قطر سیم | φ8 میلی متر-φ11 میلی متر (سیم با روکش الماس برای برش دقیق) |
| برش دقت | 0.1 میلی متر |
| ضخامت برش حداکثر | 1200 میلی متر |
| مواد | ریخته گری آهن |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | بسته پلاستیکی ، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
| زمان تحویل | 1 ماه |
| شرایط پرداخت | L/C , T/T , D/P , Western Union , PayPal , Gram Money , دیگران |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| برش مواد | مرمر ، گرانیت ، کوارتزیت ، ماسه سنگ و سایر سنگهای طبیعی/مصنوعی. |
|---|---|
| قدرت موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| سرعت سیم | 20-40m/s |
| قطر سیم | φ8 میلی متر-φ11 میلی متر (سیم با روکش الماس برای برش دقیق) |
| طول سیم | طول استاندارد: 14.7m 15.7m 16.7m |
| تایپ کنید | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| کد Hs | 84641090 |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| مشخصات | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| ولتاژ منبع | 380 ولت |
| کنترل کردن | CNC |
|---|---|
| بسامد | 50 هرتز |
| سرعت ماشین | 20-40 متر در ساعت |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| زمان تحویل | 45 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| نام تجاری | Xianda Machinery |
| زمان تحویل | 45 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| نام تجاری | Xianda Machinery |
| زمان تحویل | 30 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | Western Union ، T/T ، D/A ، D/P ، L/C |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| نام تجاری | Xianda Machinery |
| ولتاژ | 380V /220V /415V قابل تنظیم |
|---|---|
| استفاده کردن | برش مرمر ، پردازش سنگ طبیعت |
| اندازه قابل کار | 3400mm*2000mm |
| نوع سیستم کنترل | سیستم 4 محور رده بالا |
| حداکثر اندازه پردازش | 3400*3000*180mm |