| زمان تحویل | 30 USD |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C ، D/A ، D/P ، Western Union ، T/T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| نام تجاری | Xianda Machinery |
| واژگان کلیدی | دستگاه سنگی |
|---|---|
| مزیت | راندمان بالا طول عمر طولانی |
| ولتاژ | 220V/380V |
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| قدرت | 11/15 کیلووات |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Control | CNC |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| جزئیات بسته بندی | شستشوی طناب سیم ، مناسب برای حمل و نقل دریایی. |
|---|---|
| زمان تحویل | 15 روز |
| شرایط پرداخت | L/C ، D/A ، D/P ، T/T ، Western Union ، MoneyGram |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| Blade Material | Diamond |
|---|---|
| Cutting Distance | 1750mm |
| Cutting Precision | High |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Cutting Ability | High Speed |
| علامت تجاری | ماشین آلات شیاندا |
|---|---|
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
| نوع مهره | مهره های الماس |
| مواد | الماس / فولاد / لاستیک / پلاستیک |
| مبدا | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| کاربرد | برش، پانسمان بلوک گرانیتی |
| مواد | الماس، فولاد، اره سیم الماس، پلاستیک |
| استفاده | سنگ تراش، حکاکی سنگ، اره سیم الماس، پانسمان بلوک |
| نام محصول | اره سیم الماس معدن سنگ طناب 11 میلی متری، اره سیم الماس با قطر کوچک برای برش سنگ، طناب اره الماس، پا |
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| کاربرد | برش، گرانیت |
| مواد | الماس، فولاد، اره سیم الماس، لاستیک/پلاستیک |
| استفاده | سنگ تراش، حکاکی سنگ، اره سیم الماس |
| نام محصول | اره سیم الماس معدنی طناب 8.8 میلی متری برش سریع، اره سیم الماسی با قطر کوچک برای برش سنگ، طناب اره ا |
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| کاربرد | برش، گرانیت |
| مواد | الماس، فولاد، اره سیم الماس، لاستیک/پلاستیک |
| استفاده | سنگ تراش، حکاکی سنگ، اره سیم الماس |
| نام محصول | اره سیم الماس معدنی طناب 8.8 میلی متری برش سریع، اره سیم الماسی با قطر کوچک برای برش سنگ، طناب اره ا |