| کنترل | CNC |
|---|---|
| زمان ضمانت | یک سال |
| سرعت سیم | 0 تا 40 متر بر ثانیه |
| دقت برش | بالا |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| وزن ناخالص | 8000 کیلوگرم |
|---|---|
| حداکثر اندازه پردازش | 2600*3000*1500 میلی متر |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| طول سیم | 20.6 متر |
| نوع | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| درخواست | برش، سنگ مرمر، شکل های سه بعدی |
| مواد | بازیگری |
| استفاده | استخراج سنگ مرمر، برش سنگ، حکاکی سنگ، اره سیم الماس |
| نام محصول | 5 محور CNC الماس سیم تراش ماشین |
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| کاربرد | برش، بتن مسلح |
| مواد | الماس، فولاد، اره سیم الماس، لاستیک |
| استفاده | بتن مسلح، سنگ بری، حکاکی روی سنگ، اره سیم الماس |
| نام محصول | اره سیم الماسی بتن مسلح 11.5 میلی متری برش سریع، اره سیم الماسی با قطر کوچک برای برش سنگ، طناب اره ا |
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| کاربرد | برش، بتن مسلح |
| مواد | الماس، فولاد، اره سیم الماس، لاستیک |
| استفاده | بتن مسلح، سنگ بری، حکاکی روی سنگ، اره سیم الماس |
| نام محصول | اره سیم الماسی بتن مسلح 11.5 میلی متری برش سریع، اره سیم الماسی با قطر کوچک برای برش سنگ، طناب اره ا |
| اندازه چرخ دستی | 1300*2500 میلی متر |
|---|---|
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| وزن ناخالص | 5500 کیلوگرم |
| کلمات کلیدی | ماشین سنگ |
| نام | دستگاه اره سیم الماس |
| Wheel diameter | 1600mm |
|---|---|
| Type | diamond wire saw machine |
| Application | Marble,Granite,concrete,stones |
| Main motor | 11kw |
| Wire speed | 0-40m/s |
| نوع | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| درخواست | برش، سنگ مرمر، گرانیت، پروفیل |
| مواد | الماس، ریخته گری، اره سیم الماس، لاستیک |
| استفاده | سنگ تراش، حکاکی سنگ، اره سیم الماس |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| شماره مدل | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| وزن ناخالص | 5500 کیلوگرم |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| نام | دستگاه اره سیم الماس |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Max processing size | 3500*3500*2100mm |
| Wheel diameter | 20.6mm |