| کنترل | CNC |
|---|---|
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
| شماره مدل | Discovery 4-2000S/2500S/3000S |
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| نوع | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| مواد | بازیگری |
| وزن تحمل میز | 20T |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| مدل شماره | PEM-3015 |
|---|---|
| حداکثر اندازه پردازش | 1300*3000 میلی متر |
| موتور اصلی | 5.5 کیلو وات |
| تعداد دوک ها | 1 کامپیوتر |
| وزن ناخالص | 2000 کیلوگرم |
| قطر چرخ | 1900mm/2200mm |
|---|---|
| نوع | دستگاه اره سیم الماس |
| حداکثر اندازه پردازش | 3500*3000*1800/3500*3500*2100 میلی متر |
| اندازه چرخ دستی | 1800*2000/2000*2500 میلی متر |
| درخواست | سنگ مرمر، گرانیت، سنگ |
| Gross weight | 5500kg |
|---|---|
| Wheel diameter | 1600mm |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| درجه | A-GRADE، درخواست مشتری |
| بسته | فیلم پلاستیکی + کارتن |
| طول | 10-50 متر |
| مواد | مهره های الماس و سیم فولادی |
| نوع | قطعات ابزار برق ، قطعات ابزار ساختمانی ، قطعات ابزار دستی ، اره الماس سیم ، اره چند سیم |
|---|---|
| کاربرد | برش ، گرانیت ، مرمر ، ماسه سنگ و برش بتونی ، آسفالت |
| مادی | الماس ، فولاد ، الماس و سایر مواد تشکیل دهنده ، اره الماس ، لاستیک/پلاستیک |
| استفاده | برش مرطوب/ خشک ، فقط مرطوب ، برش سنگ ، حکاکی سنگی ، سیم الماس اره |
| نام محصول | 8.8 میلی متر برش سریع طناب سیم الماس اره ، سیم الماس سینتر شده برای برش بلوک گرانیت ، سیم الماس با ق |
| نام محصول | روتر CNC حکاکی سنگ |
|---|---|
| حداکثر اندازه پردازش (L*W*H) | 3000*2000*1500 میلی متر |
| موتور اصلی | 7.5 کیلووات |
| موتور ناخالص | 11 کیلووات |
| ابعاد طرح (L*W*H) | 6500*6300*3800 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 6500*6300*3800 میلی متر |
|---|---|
| مصرف آب | 6 متر مکعب در ساعت |
| قدرت | 5.5 کیلووات |
| کد HS | 84641090 |
| درخواست | برش ماربلر صنعتی ، برش سنگ |
| طول سیم | 16.7 میلیون |
|---|---|
| وزن ناخالص | 6000 کیلوگرم |
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| کلمات کلیدی | ماشین سنگ |
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |