| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| کاربرد | برش، استخراج گرانیت |
| مواد | الماس، فولاد، اره سیم الماس، لاستیک |
| استفاده | استخراج سنگ گرانیت، برش سنگ، سنگ تراشی، اره سیم الماس |
| نام محصول | اره سیم الماس معدنی طناب 11.5 میلی متری برش سریع، اره سیم الماسی با قطر کوچک برای برش سنگ، طناب اره |
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| کاربرد | برش، بتن مسلح |
| مواد | الماس، فولاد، اره سیم الماس، لاستیک |
| استفاده | بتن مسلح، برش سنگ، حکاکی روی سنگ، اره سیم الماس |
| نام محصول | اره سیم الماسی بتن مسلح 11.5 میلی متری برش سریع، اره سیم الماسی با قطر کوچک برای برش سنگ، طناب اره ا |
| نام | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| شماره مدل | RSM-3500-18/21 |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
| زمان ضمانت | یک سال |
| حداکثر اندازه پردازش | 3500*3500*2100 |
| نام | دستگاه اره سیم الماس |
| کنترل | CNC |
|---|---|
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
| شماره مدل | Discovery 4-2000S/2500S/3000S |
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| نوع | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| مواد | بازیگری |
| وزن تحمل میز | 20T |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| مدل شماره | PEM-3015 |
|---|---|
| حداکثر اندازه پردازش | 1300*3000 میلی متر |
| موتور اصلی | 5.5 کیلو وات |
| تعداد دوک ها | 1 کامپیوتر |
| وزن ناخالص | 2000 کیلوگرم |
| قطر چرخ | 1900mm/2200mm |
|---|---|
| نوع | دستگاه اره سیم الماس |
| حداکثر اندازه پردازش | 3500*3000*1800/3500*3500*2100 میلی متر |
| اندازه چرخ دستی | 1800*2000/2000*2500 میلی متر |
| درخواست | سنگ مرمر، گرانیت، سنگ |
| Gross weight | 5500kg |
|---|---|
| Wheel diameter | 1600mm |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| تایپ کنید | اره سیم الماس |
|---|---|
| درجه | A-GRADE، درخواست مشتری |
| بسته | فیلم پلاستیکی + کارتن |
| طول | 10-50 متر |
| مواد | مهره های الماس و سیم فولادی |