| حداکثر اندازه پردازش | 2600mm*3000mm*1500mm |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 1400mm*2000mm |
| سیم بریس | 0-40 متر بر ثانیه |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| بعد طرح کلی | 8000mm*7000mm*4250mm |
| زمان تحویل | 30 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C ، D/A ، D/P ، Western Union ، T/T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| نام تجاری | Xianda Machinery |
| شماره مدل | ZMFX-2500 |
|---|---|
| کنترل | PLC |
| حداکثر ابعاد برش | Φ2500mm |
| حداکثر ارتفاع برش | 1150 میلی متر |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| منبع برق | برق |
| علامت تجاری | شیاندا |
| کنترل | CNC |
| درجه چرخش | 360 درجه (اختیاری |
| مدل | BLMM-1800MAX-A/B |
|---|---|
| محدوده قطر تیغه | 400-700 میلی متر |
| سطح برش | مسطح/قوس |
| وضعیت | جدید |
| ضمانت | 1 سال |
| زمان تحویل | 45 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، L/C |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| نام تجاری | Xianda Machinery |
| زمان تحویل | 30 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | Western Union ، T/T ، D/P ، D/A ، L/C |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| نام تجاری | Xianda Machinery |
| زمان تحویل | 45 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | L/C ، D/A ، D/P ، T/T ، Western Union |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | جینجیانگ ، فوجیان ، چین |
| نام تجاری | Xianda Machinery |
| مدل | ST-1T |
|---|---|
| درجه | A-GRADE، درخواست مشتری |
| کلمات کلیدی | جرثقیل یک بازوی |
| وزن بلند کردن حداکثر | 1000 کیلوگرم (سفارشی) |
| استفاده | سنگ بلند کردن |
| قطر تیغه | 350-600 میلی متر |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 1800*3500 |
| Cutting Max Lifting Travel of Cutting Frame Depth | 450 میلی متر |
| حداکثر طول پردازش | 3500 میلی متر |
| موتور اصلی | 15/18.5 کیلو وات |