| نام | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| اندازه چرخ دستی | 1400*2000 میلی متر |
| حداکثر اندازه پردازش | 2600*3000*1500 میلی متر |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
|---|---|
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| زمان ضمانت | یک سال |
| کنترل | CNC |
| وزن ناخالص | 6500 کیلوگرم |
| Max Processing Size | 2500*3000*1500 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Table bearing weight | 20T |
| Dimension of Worktable | 1400*2500 |
| طول سیم | 10 متر |
|---|---|
| وزن ناخالص | 5500 کیلوگرم |
| موتور اصلی | 11 کیلووات |
| سرعت سیم | 0-40m/s |
| مصرف آب | 6 متر مکعب در ساعت |
| Control | CNC |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Main Motor | 15kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| نام | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| کلمات کلیدی | ماشین سنگ |
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
| وزن ناخالص | 5500 کیلوگرم |
| طول سیم | 16.7 میلیون |
|---|---|
| وزن ناخالص | 5500 کیلوگرم |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| نام محصول | ماشین تراش سیم الماس برش دقیق بالا |
|---|---|
| مدل | CTS-3500-18/21/22FW |
| درجه چرخش | 360 درجه |
| مزیت | با راندمان بالا زمان طولانی عمر ، راندمان کار بالا ، گوجه فرنگی بالا ، برش سریع ، 38 سال تجربه |
| استفاده | کارگاه های ساخت سنگی |
| تایپ کنید | دستگاه اره سیم الماس |
|---|---|
| کد Hs | 84641090 |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| مشخصات | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| ولتاژ منبع | 380 ولت |
| نام | درجه چرخش ۳۶۰ درجه CNC Diamond Wire Saw Machine بهره وری تولید |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| زاویه چرخش | 360 درجه |
| حداکثر اندازه پردازش | 3500*3500*1800mm/3500*3500*2100mm |
| اندازه چرخ دستی | 1800*2000mm/2000*2500mm |