| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
|---|---|
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| وزن ناخالص | 6000 کیلوگرم |
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| طول سیم | 10 متر |
|---|---|
| وزن ناخالص | 6000 کیلوگرم |
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| کلمات کلیدی | دستگاه سنگی |
| سرعت سیم | 0-40m/s |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| طول سیم | 19.1 متر |
|---|---|
| وزن ناخالص | 10500 کیلوگرم |
| حداکثر اندازه پردازش | 3500*3500*2200 میلی متر |
| کلمات کلیدی | دستگاه سنگی |
| سرعت سیم | 20-40m/s |
| سرعت سیم | 0-40m/s |
|---|---|
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| وزن ناخالص | 6000 کیلوگرم |
| مصرف آب | 6 متر مکعب در ساعت |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
|---|---|
| کلمات کلیدی | ماشین سنگ |
| مصرف آب | 6 متر مکعب در ساعت |
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
| وزن ناخالص | 9300 کیلوگرم |
| مدل شماره | CNC-3000 |
|---|---|
| حداکثر اندازه پردازش | 3000*3000*1500 میلی متر |
| ابعاد میز کار | 2500*1300 میلی متر |
| موتور اصلی | 7.5 کیلووات |
| موتور ناخالص | 11 کیلووات |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
|---|---|
| کلمات کلیدی | ماشین سنگ |
| وزن ناخالص | 5500 کیلوگرم |
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
| کنترل | CNC |
| وزن ناخالص | 8000 کیلوگرم |
|---|---|
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| سرعت سیم | 0-40 متر بر ثانیه |
| کلمات کلیدی | ماشین سنگ |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| فاصله برش | 1750 میلی متر |
| وزن ناخالص | 3000 کیلوگرم |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی پلاستیکی، مناسب برای حمل و نقل دریایی |
| موتور اصلی | 45 کیلووات |