| زمان ضمانت | یک سال |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 1300*2500 میلی متر |
| حداکثر اندازه پردازش | 2000*3000*1500 میلی متر |
| شماره مدل | CNC-2000/2500/3000 |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| اندازه چرخ دستی | 1400*2000 میلی متر |
|---|---|
| طول سیم | 15.7 متر |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| شماره مدل | کشف 5 |
| حداکثر اندازه پردازش | 2600*3000*1500 میلی متر |
| وزن ناخالص | 6500 کیلوگرم |
|---|---|
| شماره مدل | کشف 4-2000/2500/3000 |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| منشاء | فودیان، چین |
|---|---|
| موتور اصلی | 15 کیلو وات |
| مصرف آب | 6 متر مکعب در ساعت |
| بعد طرح کلی | 6500*6300*3800 میلی متر |
| زمان ضمانت | یک سال |
| کنترل | CNC |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 2000 * 2500 میلی متر |
| وزن ناخالص | 5500 کیلوگرم |
| قطر چرخ | 1600 میلی متر |
| شماره مدل | CTS-3500-18/21 |
| طول سیم | 16.7 میلیون |
|---|---|
| اندازه چرخ دستی | 1300*2500 میلی متر |
| موتور اصلی | 11 کیلو وات |
| گواهی | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| مصرف آب | 4 متر مکعب در ساعت |
| شماره مدل | BWT-3500 |
|---|---|
| قابلیت برش | سرعت بالا |
| کنترل | PLC |
| طول سیم | 20.6 متر |
| چرخش میز کار (اختیاری) | 360 درجه |
| Cutting Distance | 1750mm |
|---|---|
| Grade | Customer's Request |
| Cutting Ability | High Speed |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Transport Package | Load In A 20 Feet Container |
| کنترل | CNC |
|---|---|
| علامت تجاری | شیاندا |
| درجه چرخش | 360 درجه (اختیاری |
| موتور اصلی | 11KW-15KW |
| منبع برق | برق |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |