| نوع | دستگاه CNC |
|---|---|
| وزن | 1000 کیلوگرم |
| سیستم کنترل | CNC |
| ابعاد میز کار | 2000 * 3000 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 3060*4100*2200 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 3060*4100*2200 میلی متر |
|---|---|
| نام | دستگاه سنگ تراشی CNC |
| سرعت هوا | 15 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 2000mm*3000mm |
| سیستم کنترل | CNC |
| مواد | سنگ |
|---|---|
| قدرت | برق |
| نوع | دستگاه CNC |
| دقت موقعیت یابی | 0.02 میلی متر |
| قدرت اسپیندل | 11 کیلو وات |
| حداکثر قطر پردازش | 300 میلی متر |
|---|---|
| محور | 4 محور |
| حداکثر طول پردازش | 3500 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 2250*5800*2700 میلی متر |
| مواد | سنگ |
| دقت تکرارپذیری | 0.02 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | CNC |
| محور | 3 محور |
| مواد | سنگ |
| دقت موقعیت یابی | 0.02 میلی متر |
| نام | دستگاه سنگ تراشی CNC |
|---|---|
| وزن | 1000 کیلوگرم |
| قدرت | برق |
| دقت تکرارپذیری | 0.02 میلی متر |
| قدرت اسپیندل | 5.5 کیلووات |
| دقت موقعیت یابی | 0.02 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | CNC |
| دقت تکرارپذیری | 0.02 میلی متر |
| وزن | 1000 کیلوگرم |
| سرعت هوا | 15 متر در دقیقه |
| قدرت اسپیندل | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| محور | 3 محور |
| نام | دستگاه سنگ تراشی CNC |
| قدرت | برق |
| بعد طرح کلی | 2360mm*3600mm*2200mm |
| نوع | دستگاه CNC |
|---|---|
| بعد طرح کلی | 2360mm*3600mm*2200mm |
| قدرت | برق |
| مواد | سنگ |
| سیستم کنترل | CNC |
| بعد طرح کلی | 2360mm*3600mm*2200mm |
|---|---|
| نوع | دستگاه CNC |
| سیستم کنترل | CNC |
| وزن | 1000 کیلوگرم |
| قدرت | برق |