| سرعت هوا | 12/13 متر/دقیقه |
|---|---|
| ارتفاع خوراک | 350 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 2360mm*3600mm*2200mm |
| نوع | دستگاه CNC |
| مصرف آب | 3 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد میز کار | 3000*1500 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 4200mm*2410mm*2200mm |
| قدرت اسپیندل | 5.5*3/5.5*4 KW |
| قدرت | برق |
| وزن | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| قدرت اسپیندل | 5.5 کیلووات |
| بعد طرح کلی | 2360mm*3600mm*2200mm |
| قدرت | برق |
| سرعت هوا | 15 متر در دقیقه |
| نوع | دستگاه CNC |
|---|---|
| نام | دستگاه سنگ تراشی CNC |
| محور | 3 محور |
| بعد طرح کلی | 2360mm*3600mm*2200mm |
| وزن | 1000 کیلوگرم |
| قدرت اسپیندل | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| وزن | 1000 کیلوگرم |
| مواد | سنگ |
| دقت موقعیت یابی | 0.02 میلی متر |
| نام | دستگاه سنگ تراشی CNC |
| مواد | سنگ |
|---|---|
| دقت تکرارپذیری | 0.02 میلی متر |
| سیستم کنترل | CNC |
| وزن | 1000 کیلوگرم |
| قدرت | برق |
| قدرت اسپیندل | 11 (اختیاری 15) |
|---|---|
| سیستم کنترل | CNC |
| سرعت هوا | 15 متر در دقیقه |
| محور | 3 محور |
| سفر با محور X | 3000 میلی متر |
| محور | 3- محور |
|---|---|
| بعد طرح کلی | 5350mm*2600mm*2300mm |
| قدرت اسپیندل | 5.11 کیلووات |
| دقت موقعیت یابی | 0.02 میلی متر |
| دقت تکرارپذیری | 0.02 میلی متر |
| قدرت | برق |
|---|---|
| مواد | سنگ |
| بعد طرح کلی | 2360mm*3600mm*2200mm |
| قدرت اسپیندل | 5.5 کیلووات |
| دقت تکرارپذیری | 0.02 میلی متر |
| سیستم کنترل | CNC |
|---|---|
| دقت موقعیت یابی | 0.02 میلی متر |
| نوع | دستگاه CNC |
| قدرت اسپیندل | 7.5 کیلووات |
| مواد | سنگ |